• Profesjonalne systemy konferencyjne
    Profesjonalne systemy konferencyjne

    Nasze rozwiązania stosowane są na całym świecie.

Confidea FLEX G4 Wireless


OpisDo pobrania

Firma TELEVIC CONFERENCE przedstawia bezprzewodowy system audiokonferencyjny, zmieniający przyszłość moderowanych spotkań

W ciągu ostatniego roku wszyscy zdaliśmy sobie sprawę, że bez względu na rodzaj spotkania wyraźny, czysty i nieprzerywany dźwięk jest niezbędny dla zapewnienia koncentracji i produktywności uczestników. To dlatego firma TELEVIC CONFERENCE, wiodący producent innowacyjnych rozwiązań konferencyjnych wprowadza na rynek całkiem nową gamę bezprzewodowych produktów: Confidea® FLEX G4 Wireless. To najnowsze, flagowe rozwiązanie oferuje niezrównaną elastyczność w zakresie liczby uczestników, możliwości prowadzenia spotkań w różnych pomieszczeniach i z zastosowaniem różnych konfiguracji, a wszystko to całkowicie bez kabli i jakichkolwiek problemów.

 

Elastyczność przede wszystkim
Ponieważ wynajmowanie pomieszczeń i to przeznaczonych do wielu celów staje się dzisiaj bardziej regułą niż wyjątkiem, system Confidea FLEX G4 Wireless został tak zaprojektowany, aby umożliwiał łatwą, szybką i bezproblemową instalację. Wszystkie urządzenia mieszczą się w kompaktowej i wygodnej do transportu walizce. Ponadto dostępne są opcje udziału zarówno osób znajdujących się na miejscu, jak i zdalnych, co umożliwia organizowanie spotkań hybrydowych, tak popularnych ze względu na Covid-19.

Maksymalna niezawodność łączności bezprzewodowej
Firma Televic Conference z pełnym przekonaniem może nazwać swoje rozwiązanie czwartej generacji „najlepszym bezprzewodowym systemem konferencyjnym w swojej klasie”. System ten, oparty na standardzie WiFi5, wykorzystuje kombinację zaawansowanych technik w celu poprawy jakości i niezawodności odbioru sygnału. Efektem tego jest stabilność unikalna na rynku bezprzewodowych systemów konferencyjnych.

Inteligentne zarządzanie akumulatorem
Televic Confidea FLEX G4 Wireless to z założenia system przenośny. Został on tak zaprojektowany, aby żywotność akumulatora nie przeszkodziła w udanym spotkaniu. Każda jednostka jest wyposażona w kompaktowy akumulator litowo-jonowy, zapewniający 12 godzin pracy po 2 godzinach ładowania. Aby uzyskać jeszcze dłuższy czas pracy, można umieścić w komorze drugi akumulator, wydłużając w ten sposób czas spotkania do 24 godzin. Urządzenie można również zasilać przy użyciu standardowej ładowarki USB-C.

Dbanie o bezpieczeństwo
Dzięki systemowi Confidea FLEX G4 Wireless spotkania są prywatne i poufne. Zaawansowane szyfrowanie WPA2 Enterprise i uwierzytelnianie poszczególnych jednostek to tylko niektóre funkcje sprawiające, że Confidea FLEX G4 Wireless jest jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań na rynku.

Wzornictwo
Jeśli chodzi o wzornictwo, nowy produkt podąża drogą wytyczoną przez swojego „przewodowego” poprzednika, o którym jurorzy przyznający nagrodę Red Dot tak się wypowiedzieli: „To urządzenie konferencyjne zostało tak zaprojektowane, aby było przyjazne dla użytkownika. Jego starannie przemyślana koncepcja gwarantuje dobrą organizację spotkań”.

 

O firmie TELEVIC CONFERENCE
Televic Conference produkuje najbardziej innowacyjne systemy przeznaczone do spotkań moderowanych. Pełna gama oferowanych rozwiązań konferencyjnych zapewnia doskonałą jakość spotkań i komfort uczestników. Dzięki krystalicznie czystemu dźwiękowi i nieskazitelnemu obrazowi spotkania stają się bardziej wydajne. Televic Conference zapewnia udane spotkania na całym świecie - od największych instytucji międzynarodowych, przez krajowe parlamenty i rady miejskie aż po rady nadzorcze.

Karty produktów
Ulotka [5 MB]

Produkty: