• Profesjonalne systemy konferencyjne
    Profesjonalne systemy konferencyjne

    Nasze rozwiązania stosowane są na całym świecie.

Confidea Wireless G3


OpisCechyDo pobrania

Bezprzewodowy 4-zakresowy system konferencyjny - 3. generacja
System Confidea® Wireless - obecnie jego 3. generacja - to zaawansowana kombinacja wielu technologii, opracowana przez inżynierów TELEVIC mających wieloletnią praktykę w rozwoju wysoce niezawodnych bezprzewodowych systemów konferencyjnych.
Nowa wersja została stworzona od podstaw, na bazie doświadczeń wyniesionych z poprzednich generacji i z wykorzystaniem najnowocześniejszych 4-zakresowych technologii bezprzewodowych (Quad-Band), protokołów odpornej na uszkodzenia korekcji błędów i zaawansowanych algorytmów szyfrowania.
Używany w prawie 60 krajach system Confidea® jest najsolidniejszym i najbezpieczniejszym bezprzewodowym systemem konferencyjnym dostępnym aktualnie na rynku.

Doskonałe zgranie z istniejącą siecią bezprzewodową
Sieci i urządzenia bezprzewodowe są powszechnie obecne w dzisiejszych salach konferencyjnych. Smartfony, tablety i laptopy to podstawowe narzędzia, z których ludzie chcą korzystać podczas spotkań... i to samo dotyczy dostępu do sieci.
4-zakresowy system Confidea oferuje wiele kanałów w paśmie 2,4 GHz i 5GHz. W efekcie system nie pozbawia ludzi dostępu do sieci bezprzewodowej i umożliwia im sięganie do danych potrzebnych w trakcie spotkania.
Confidea® Generation 3 to idealne rozwiązanie, które nie sprawia problemów pracownikom działu IT i zapewnia niezawodny bezprzewodowy system konferencyjny w sali spotkań.

 

Zarządzanie systemem jak surfowanie w Internecie
Jednostka Confidea® Wireless Conference Access Point (WCAP+) ma wbudowany mechanizm sterowania dostępny z dowolnego komputera PC, laptopa, tabletu lub smartfona za pomocą standardowej (mobilnej) przeglądarki internetowej. Wbudowane strony www umożliwiają pełną kontrolę nad systemem.
W przypadku podstawowych systemów dyskusyjnych oznacza to brak potrzeby stosowania specjalistycznego, dedykowanego oprogramowania i szkolenia personelu.

 

Szyfrowanie gwarantujące poufność
Wbudowane szyfrowanie AES, w połączeniu z autorskim protokołem komunikacyjnym i kontrolą dostępu, oferuje 3 warstwy zabezpieczeń i poufności w stopniu niespotykanym w żadnym produkcie tej klasy.

 

Minimalne nakłady
Podstawowy system powinien wymagać niewielkich nakładów. Z tego względu Confidea® w najprostszej wersji potrzebuje minimalnej ilości sprzętu i oprogramowania. W przypadku podstawowego systemu dyskusyjnego z funkcją głosowania lub bez niej, Confidea® Wireless Access Point Conference + (WCAP +) działa jak mała jednostka centralna z wejściami i wyjściami audio, zarządzana z poziomu przeglądarki internetowej.
Jednostki z funkcją głosowania są standardowo wyposażone we wbudowany czytnik kart RFID stanowiąc gotowe narzędzie do uwierzytelniania i identyfikacji.

 

Obsługa wielu sal: najwszechstronniejszy system na rynku!
Ponieważ system Confidea® działa poza pasmem Wi-Fi i oferuje całą masę kanałów, uruchamianie go w wielu  pomieszczeniach jednego budynku nie stanowi najmniejszego problemu. To przeciwieństwo niektórych innych systemów opartych na sieci Wi-Fi, które mają ograniczenie do trzech instalacji w jednym budynku.

Produkty: