• Profesjonalne systemy konferencyjne
    Profesjonalne systemy konferencyjne

    Nasze rozwiązania stosowane są na całym świecie.

Lingua Transmitter


OpisCechyDane techniczneDo pobrania

Nadajnik Lingua T jest sercem cyfrowego systemu podczerwieni Lingua IR do dystrybucji tłumaczeń i jest zgodny ze standardami IEC 61603-7 i IEC 60914, co umożliwia współpracę z innymi urządzeniami spełniającymi wymienione normy. Nadajnik został zaprojektowany z myślą o łatwej konfiguracji bez konieczności głębokiej znajomości widma IR.


Cyfrowy dźwięk do maks. 40 kanałów
W przeciwieństwie do innych systemów IR dystrybucji tłumaczeń dźwięk nie jest wprowadzany przez analogowy interfejs audio, ale przez redundantną sieć Dante ™ - cyfrowy sieciowy interfejs audio. W połączeniu z systemem konferencyjnym Plixus tworzy on kompleksowy system cyfrowy. Dzięki temu, między innymi, nadajnik jest niezależny od liczby kanałów obsługiwanych przez system. W wersji fabrycznej dostępnych jest 6 kanałów, ale po zakupie licencji nadajnik może obsługiwać większą ich liczbę: do 12 lub 40.


Szczegółowa konfiguracja serwera WWW
Lingua T umożliwia pełną konfigurację i instalację za pośrednictwem serwera WWW.


Elastyczna identyfikacja kanałów
Do każdego kanału audio można przypisać kod ISO języka w celu łatwej identyfikacji. W razie potrzeby można łatwo dostosować nazwy języków.


Liczne wyjścia
Nadajnik Lingua ma cztery złącza wyjściowe BNC, służące do przekazywania sygnału do promienników Lingua. Każde z tych wyjść umożliwia obsługę do 20 promienników przy maksymalnej długości kabla 900 m.


Automatyczna kompensacja linii opóźniającej
Lingua T wykorzystuje opatentowany system automatycznej kompensacji linii opóźniającej (Automatic Delay Line Compensation), który zapewnia bezproblemową instalację. Serwer sieci Web pozwala automatycznie konfigurować promienniki, bez konieczności zmiany ustawień w każdym z nich oddzielnie. W efekcie nie trzeba stosować tej samej długości kabli w celu uniknięcia kompensacji linii opóźniającej.


Tryby nadawania muzyki
Przed spotkaniem lub w jego trakcie można transmitować na wszystkich kanałach muzykę. Tłumaczenia są zastępowane dźwiękiem doprowadzanym przez wejście XLR L, a aktywacja odbywa się za pomocą serwera sieci Web lub poprzez styk bezprądowy. Gdy nadajnik jest podłączony do systemu awaryjnego, aktywacja tego systemu powoduje rozesłanie do wszystkich kanałów sygnału alarmowego.


Kod zamówienia:
71.98.0215 6 kanałów
71.98.0216 Lingua L12: 12 kanałów (Upgrade)
71.98.0218 Lingua L40: 40 kanałów (upgrade)

Cechy

  • Przełącznik włącz/wyłącz
  • Możliwość podłączenia słuchawek
  • Przypisywanie nazw języków do poszczególnych kanałów audio (automatyczne przypisywanie kodów ISO)
  • Tryb nadawania sygnału awaryjnego
  • Tryb nadawania muzyki
  • Wbudowany emiter do monitorowania dźwięku

Złącza
Dante™
Ethernet dla dostępu serwera sieci Web
Gniazdo zasilania
Złącze słuchawkowe jack stereo 3,5 mm
Przycisk powrotu do ustawień fabrycznych
2 wejścia XLR z ledowymi wskaźnikami stanu
Złącze PCB - MC 1,5/ 4-STF-3,81 - 1827729 do dystrybucji muzyki i sygnału alarmowego

Karta produktu

Lingua Transmitter     (EN)

Produkty: