• Profesjonalne systemy konferencyjne
    Profesjonalne systemy konferencyjne

    Nasze rozwiązania stosowane są na całym świecie.

Referencje

Bardziej obszerną listę referencji, obejmującą dziesiątki instalacji na całym świecie, można znaleźć na stronie firmy Televic Conference.

 

European Parliament

Parlament Europejski
Parlament Europejski w Brukseli i Strasbourgu stanowi najwyższe wyzwanie w dziedzinie systemów konferencyjnych i tłumaczeń symultanicznych. Wymaga nie tylko kompleksowego sprzężenia wielu sal konferencyjnych z centralnym ośrodkiem sterowania, ale również tłumaczenia symultanicznego w co najmniej 23 językach. Liczba ta stale rośnie w miarę przyjmowania do Unii Europejskiej nowych krajów członkowskich. Do takich ekstremalnych zastosowań nadaje się idealnie system konferencyjny TCS5500, który może obsługiwać tłumaczenia symultaniczne nawet w 58 językach i oferuje unikalne funkcje sterowania wieloma aktywnymi salami.

Kraj: Belgia
Rok: 1993
Zastosowane produkty: niestandardowe (na zamówienie klienta), CPU5500 Interpreter

ONZ Geneva

Biuro Narodów Zjednoczonych (Szwajcaria)
W 1999 Biuro Narodów Zjednoczonych w Genewie rozpoczęło wyposażanie sal konferencyjnych w system Televic TCS5500. Biuro mieści się w Pałacu Narodów i jest urzędem reprezentującym Sekretarza Generalnego ONZ. Biuro obsługuje ponad 8000 spotkań rocznie, co czyni je jednym z największych międzyrządowych centrów konferencyjnych na świecie oraz głównym ośrodkiem wielostronnej dyplomacji. Jest drugą pod względem wielkości siedzibą ONZ na świecie i zatrudnia ponad 1600 pracowników. Do dzisiaj system Televic 5500 zainstalowano w 16 salach konferencyjnych biura.

Kraj: Szwajcaria
Rok: 1999 - 2010
Zastosowane produkty: niestandardowe (na zamówienie klienta), CPU5500 Interpreter

Ministery Madrid

Ministerstwo Kultury (Hiszpania)
Pokój prasowy w hiszpańskim ministerstwie kultury składa się z podium wyposażonego w 3 do 5 mikrofonów Televic i 20 miejsc dla dziennikarzy z niestandardowym sprzętem Televic TCS5500 zamocowanym w meblach firmy Figueras.
Istotnym powodem wyboru firmy Televic było zapewnienie niestandardowej integracji z meblami, a także jakość dźwięku oraz niezawodność systemu.

Kraj: Hiszpania
Rok: 2008
Zastosowane produkty: niestandardowe (na zamówienie klienta)

French Senate

Senat Francji
Firma EV Corporate, integrator system audiowizualnych, zainstalowała niestandardowe produkty Televic Conference, wykorzystywane w ramach systemu multimedialnego i transmisji wideo.
Firma Televic dostarczyła wyposażenie wpuszczane w meble, dopasowane do nich wielkością i kolorem. 125 miejsc delegatów jest ustawionych półkoliście frontem do 7 miejsc na podium i mównicy. Z myślą o sesjach wielojęzycznych zostały zainstalowane 4 kabiny tłumaczy.

Kraj: Francja
Rok: 2010
Zastosowane produkty: niestandardowe (na zamówienie klienta)

Council Eindhoven

Rada Miejska Eindhoven (Holandia)
Rada Miejska miasta Eindhoven to druga co do wielkości rada miejska w Holandii. Firma Televic we współpracy z Emhaes Visual Solutions i Sennheiser Netherlands zainstalowała w dwóch salach Rady 84 niestandardowe zintegrowane panele konferencyjne wyposażone w większości w przyciski do głosowania i czytniki kart identyfikacyjnych.
Dostosowane do potrzeb klienta panele otrzymały zmienione stalowe fronty z zaokrąglonymi narożnikami i dwoma dodatkowymi złączami USB.Kraj: Holandia
Rok: 2012
Zastosowane produkty: niestandardowe (na zamówienie klienta)

Deutsche Bank HQ

Siedziba główna Deutsche Bank (Niemcy)
W drugiej połowie 2010 roku firma Televic została wybrana na dostawcę systemu konferencyjnego do głównej siedziby Deutsche Bank we Frankfurcie. W różnych salach spotkań zainstalowano ponad 105 bezprzewodowych jednostek Confidea. Umowa objęła również cyfrową technologię podczerwieni do tłumaczeń symultanicznych, konsole ID5500 oraz jednostki centralne CPU5500 do sprzętu audiowizualnego i urządzeń do wideokonferencji innej firmy.
Projekt „DB Blue” jest uznawany za jeden z najbardziej prestiżowych projektów AV w branży na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Kraj: Niemcy
Rok: 2010
Zastosowane produkty: Confidea Wireless G3 i Aladdin digital infrared

Council Stockholm

Rada Miejska Sztokholmu (Szwecja)
W 2008 Rada Miejska Sztokholmu wybrała firmę Televic na dostawcę cyfrowego systemu konferencyjnego z funkcjami dyskusji i głosowania. Aby spełnić wymagania klienta, trzeba było przerobić standardowe panele TCS5500: zmienić kolory przycisków i dodać wyświetlanie tekstu w języku szwedzkim. Dzięki otwartemu interfejsowi udało się połączyć API system TCS5500 z systemem głosowania już używanym przez klienta.

Kraj: Szwecja
Rok: 2008
Zastosowane produkty: niestandardowe (na zamówienie klienta)

PIG Warszawa

Państwowy Instytut Geologiczny (Warszawa)
Firmy Televic i Studiotech Poland zainstalowały w sali konferencyjnej Państwowego Instytutu Geologicznego pierwszy bezprzewodowy system konferencyjny w Polsce. Sala mieści się w historycznym budynku i nie było możliwości poprowadzenia nowych kabli, dlatego jedynym rozwiązaniem okaała się wersja bezprzewodowa.
Ze względu na różnorodne funkcje sali konferencyjnej system Confidea ma dodatkową zaletę, gdyż można go zdemontować i zainstalować ponownie w ciągu zaledwie kilku minut.

Kraj: Polska
Rok: 2010
Zastosowane produkty: Confidea Wireless G3

Societe Generale

Société Générale (Francja)
Société Générale to jedna z największych grup bankowych we Francji. Firma IEC Gennevilliers zainstalowała w siedzibie Société Générale 12 sal konferencyjnych. Sprzęt w każdej z tych sal jest sterowany przez urządzenie Crestron. Sale są wyposażone w system konferencyjny Televic TCS5500, system wzmocnienia z głośnikami Bose i JBL, system wideokonferencyjny Polycom oraz kamerę Sony i projektory wideo.

Kraj: Francja
Rok: 2008 - 2010

European Comission HQ

Siedziba główna Komisji Europejskiej
Komisja Europejska zleciła firmie Televic dostawę sprzętu do swojej głównej siedziby, jak również głównego centrum konferencyjnego (Centre de Conference Albert Borchette) w Brukseli. Stolica Belgii stanowi podstawową lokalizację Komisji Europejskiej, z biurem Prezydenta i salą spotkań Komisji na 13. piętrze gmachu Berlaymont. Komisja działa również w wielu innych budynkach w Brukseli i w Luksemburgu, z których większość jest wyposażona w system TCS5500.

Kraj: Belgia
Rok: 2005
Zastosowane produkty: niestandardowe (na zamówienie klienta), Confidea Wireless G3, CPU5500 Interpreter

Unesco Paris

Siedziba UNESCO (Francja)
System Televic TCS5500 został wybrany przez UNESCO. Organizacja ma wiele sal konferencyjnych, z których 8 jest wyposażonych w system TCS.
Oto kilka najważniejszych powodów tej decyzji:
elastyczność i nieustanny rozwój
możliwość instalacji niestandardowych paneli, dostosowanych do oryginalnych mebli
skalowalność umożliwiająca instalowanie systemu w salach różnej wielkości
innowacyjność (panele OLED, jednostki delegatów Confidea w wersji zarówno przewodowej, jak i bezprzewodowej)

Kraj: Francja
Rok: 2008
Zastosowane produkty: niestandardowe (na zamówienie klienta), Confidea Wireless G3, CPU5500 Interpreter

Tokyo University

Uniwersytet Tokijski (Japonia)
Uniwersytet Tokijski zainstalował system Confidea Wireless G3 w swoim audytorium przeznaczonym na wystąpienia gościnnych mówców. System został wybrany ze względu na jego niezawodność i łatwość użycia. Innym powodem była wysoka zajętość pasma Wi-Fi w Japonii. Dzięki obsłudze wielu zakresów system Confidea idealnie nadaje się do takich warunków.Uniwersytet chciał też ograniczyć do minimum personel odpowiedzialny za instalację i obsługę systemu. Confidea Wireless to idealne rozwiązanie – do roznoszenia jednostek i ustawiania ich na stołach wystarczy jedna osoba. Nie potrzeba dodatkowych techników do sprawdzania przewodów lub połączeń.

Kraj: Japonia
Rok: 2012
Zastosowane produkty: Confidea Wireless G3