• Profesjonalne systemy konferencyjne
    Profesjonalne systemy konferencyjne

    Nasze rozwiązania stosowane są na całym świecie.

CoCon Interpretation


OpisCechyDo pobrania

CoCon to pakiet programów zarządzających i pomocniczych do prowadzenia konferencji, udostępniający mnóstwo opcji i ustawień konfiguracyjnych dotyczących różnych aspektów spotkania. Oprogramowanie Cocon jest podłączone do jednostki centralnej systemu konferencyjnego, kontrolującej liczbę używanych mikrofonów i innych urządzeń. Poszczególne moduły pakietu komunikują się z jednostką centralną systemu w celu udostępnienia różnych funkcji i opcji kontroli konferencji. Z tego względu całe oprogramowanie zostało oparte na architekturze klient-serwer. Podstawą całego pakietu jest moduł CoCon Discussion, niezbędny do funkcjonowania wszystkich pozostałych jego składników.

 

CoCon Interpretation
Moduł CoCon Interpretation umożliwia konfigurowanie w systemie Plixus kanałów językowych, używanych do tłumaczeń symultanicznych. Moduł przeznaczony jest do pracy z pulpitem tłumacza firmy Televic Lingua Interpreter Desk (71.98.2900 i 71.98.2901).

Oprogramowanie pozwala konfigurować ustawienia pulpitu. Ponadto umożliwia wybieranie kanałów i modyfikowanie tekstu wyświetlanego na ich selektorach, ustalanie routingu sygnału audio dla  poszczególnych kanałów i routingu zewnętrznego, wybieranie konkretnych kabin tłumaczy, a nawet blokowanie kanałów. Dodatkowo pozwala definiować opóźnienia oraz kanały B/C. Do tego wszystkiego umożliwia monitorowanie aktywności we wszystkich kabinach tłumaczy.


  • Precyzyjna kontrola każdego pulpitu tłumacza (Televic Interpreter Desk)
  • Otwieranie, zapisywanie i pobieranie różnych konfiguracji i ustawień wstępnych w celu łatwego i szybkiego dostępu do urządzenia
  • Import i eksport ustawień
  • Szybkie konfigurowanie kanałów
  • Kompleksowe zarządzanie językami (szybki dostęp za pomocą kodów ISO 639-1)
  • Prosty routing sygnałów audio (blokowanie kanałów, wybieranie numerów kabin, wysyłanie sygnału na zewnątrz)

Karta produktu
Cocon Interpretation v1.0 (EN) [149 KB]

Produkty: