• Profesjonalne systemy konferencyjne
    Profesjonalne systemy konferencyjne

    Nasze rozwiązania stosowane są na całym świecie.

Confidea F


OpisDo pobrania

Confidea F to nowa gama paneli konferencyjnych wykorzystujących technologię Plixus®, zaprojektowanych z myślą o wygodnej i trwałej integracji z meblami w salach spotkań, salach konferencyjnych, salach posiedzeń parlamentów, salach narad i audytoriach.

Zestaw 11 różnych modeli pozwala tworzyć rozwiązania zaspokajające potrzeby dowolnych instalacji - od podstawowych systemów dyskusyjnych, przez systemy głosowania elektronicznego aż po zaawansowane systemy z obsługą tłumaczeń symultanicznych.

Confidea F ułatwia rozumienie mowy podczas spotkań i debat, umożliwia głosowanie elektroniczne oraz tworzy środowisko, w którym ludzie różnych narodowości mogą uczestniczyć w dyskusji używając swojego języka.

Urządzenia z serii Confidea-F zapewniają idealne warunki w salach posiedzeń dzięki ich wygodnej, eleganckiej i nienatrętnej integracji z meblami.

 

Plixus
System Confidea F wykorzystuje sieć Plixus® i w efekcie oferuje wszystkie zalety tej technologii, takie jak możliwości przetwarzania dźwięku i routowania. Można go również łączyć z dowolnymi innymi produktami wykorzystującymi technologię Plixus tworząc rozwiązania jeszcze bardziej przydatne dla konkretnych zastosowań.

 

Indywidualne dostosowanie
System Confidea F jest z założenia bardzo elastyczny. Modularna architektura oferuje bogate możliwości łączenia i zmieniania funkcjonalności w zależności od konkretnych potrzeb.
Na życzenie klienta można zmienić między innymi:

  • Kolor: aby pasował do charakteru wnętrza

  • Kształt
: aby pasował do istniejących mebli
  • Zakres funkcjonalności: aby uwzględniał sposób działania danej organizacji
  • Wyświetlany tekst: aby zawierał logo organizacji i odpowiednią treść oraz miał właściwy kolor

 

Łatwa integracja
Elementy systemu Confidea F zostały tak zaprojektowane, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Urządzenia różniące się funkcjonalnością mają inne panele.
Wszystkie kontrolki są tak rozmieszczone, aby mieściły się na małej powierzchni, ale z zachowaniem odstępów zapewniających wygodne użytkowanie. Minimalistyczne wzornictwo pozostaje w zgodzie z najnowszą tendencją firmy Televic i ułatwia integrację urządzeń z meblami.
Zaokrąglone narożniki paneli ułatwiają wykonawcom mebli robienie otworów pasujących do montowanych urządzeń. W efekcie wpuszczony na równi z blatem panel zapewnia elegancki i profesjonalny wygląd instalacji.

Produkty: