• Profesjonalne systemy konferencyjne
    Profesjonalne systemy konferencyjne

    Nasze rozwiązania stosowane są na całym świecie.

Confidea T


OpisCechyDo pobrania

Confidea T to nowa gama jednostek z mikrofonem wykorzystujących technologię Plexus® i przeznaczonych do ustawiania na stole zarówno w instalacjach mobilnych, jak i stałych.

System Confidea T obejmuje zarówno proste modele dla dyskusji podstawowej, jak i bardziej zaawansowane, wyposażone w funkcję głosowania i/lub tłumaczenia symultanicznego. Dzięki temu Confidea T nadaje się do wszystkich zastosowań: od spotkań małych rad gminnych lub miejskich po duże konferencje międzynarodowe.

Naturalny dźwięk
Rodzina produktów Confidea słynie z doskonałej jakości dźwięku.
Naturalny dźwięk generowany przez te urządzenia znacząco poprawia zrozumienie mówców i ogranicza zmęczenie towarzyszące długim spotkaniom.

 

Uniwersalność
Instalacja systemu jest wyjątkowo prosta.
W przypadku zastosowań mobilnych, które wymagają nieustannej konfiguracji i demontażu, automatyczna detekcja jednostek umożliwia ich szeregowe łączenie nawet przez osoby bez szczególnych uzdolnień technicznych.
Instalując system na stałe można zrobić to w sposób elegancki i dyskretny dzięki lokalizacji złączy w niewidocznym miejscu podstawy.

 

Wbudowany czytnik RFID
Nowa generacja systemu, oparta na bazie udanej pierwszej wersji Confidea® Wired. zawiera czytnik RFID przeznaczony do identyfikacji i uwierzytelniania.
Dzięki czytnikowi system wie dokładnie kto gdzie siedzi, co rozszerza jego możliwości w zakresie głosowania elektronicznego i swobodnego wyboru miejsc.

 

Plixus
System Confidea T wykorzystuje technologię Plixus®. W efekcie oferuje wszystkie zalety tej innowacyjnej sieci konferencyjnej opracowanej przez firmę Televic, zapewniającej wysoką wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność, tak ważne w instalacjach krytycznych.

Produkty: