• Profesjonalne systemy konferencyjne
  Profesjonalne systemy konferencyjne

  Nasze rozwiązania stosowane są na całym świecie.

Confidea T-2D2I


OpisCechyDo pobrania

Urządzenie dla 2 osób do stosowania w systemach dyskusyjnych z tłumaczeniem symultanicznym


MODEL DOSTĘPNY TYLKO NA ZAMÓWIENIE. W CELU UZYSKANIA INFORMACJI O TERMINIE DOSTAWY PROSIMY O KONTAKT!


Confidea T-2D2I - ustawiana na stole jednostka delegata dla systemu dyskusyjnego z tłumaczeniem symultanicznym, przeznaczona do używania przez 2 uczestników Urządzenie stanowi połączenie wysmukłego, współczesnego wzornictwa, z doskonałą jakością transmisji głosu i łatwością użycia. Jest wyposażone w 2 przyciski mikrofonu, 2 kontrolki wyboru kanału i dwa wyjścia słuchawkowe z oddzielną regulacją głośności. Pozwala dwóm delegatom zabierać głos, prosić o udzielenie głosu i słuchać przemówienia prelegenta w swoim języku.
Na ekranie informacyjnym OLED wyświetlany jest numer wybranego kanału, skrócona nazwa kanału w formacie ISO i ustawienie poziomu głośności.

 

Łatwa instalacja
Instalacja odbywa się niemal w mgnieniu oka. Jednostki są łączone szeregowo skrętką Cat 5e przy użyciu technologii sieciowej Plixus®. Złącza RJ45 są ukryte w postawie urządzenia, a kable można unieruchomić, wpuszczając je w wycięcia w obudowie.
Zarówno wejścia, jak i wyjścia stosują auto detekcję, dzięki czemu mogą być używane zamiennie. Instalacja jest tak prosta, szybka i oczywista, że system nadaje się idealnie do stosowania w często zmieniających się warunkach.

 

Mikrofon
Jednostka jest wyposażona w gniazdo do podłączenia mikrofonu Confidea (zabezpieczone śrubą). Mikrofon jest odporny na typowe zakłócenia powodowane przez komórki, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą mieć cały czas włączone swoje telefony.

W zestawie nie ma mikrofonu - trzeba dokupić oddzielnie!

Cechy

 • Wbudowany głośnik wysokiej jakości, wyciszany automatycznie gdy jest aktywny mikrofon w celu uniknięcia sprzężenia akustycznego
 • Przycisk „włącz/wyłącz mikrofon” lub „proszę o głos” z dwiema diodami sygnalizacyjnymi
 • Dwa wyjścia słuchawkowe z oddzielną regulacją głośności
 • Dwa ekrany informacyjne OLED (poziom głośności i wybrany język)

 

Złącza

 • Dwa gniazda słuchawek (jack 3,5 mm)
 • Dwa złącza RJ45
 • Gniazdo zdejmowanego mikrofonu (zabezpieczone śrubą)
 • Zgodność z technologią Plixus


Produkty: