• Profesjonalne systemy konferencyjne
    Profesjonalne systemy konferencyjne

    Nasze rozwiązania stosowane są na całym świecie.

D-Cerno

OpisCechyDo pobrania

D-Cerno – system konferencyjny ustawiany na blacie

D-Cerno to cyfrowy system dyskusyjny przeznaczony do małych i średnich sal konferencyjnych. Spośród innych systemów dostępnych na rynku wyróżnia go technologia cyfrowa, stylowe wzornictwo  i łatwość obsługi.

 

Produkt z historią...
Zgodnie ze strategią obowiązującą w firmie Televic system D-Cerno stanowi innowację w swoim segmencie rynku. Już na etapie projektowania stało się jasne, że system nie będzie podobny do żadnego ze swoich konkurentów. Jego twórcy uznali nieskromnie, że mogą wprowadzić trochę urozmaicenia do nudnej stylistyki i wzornictwa powszechnie używanych produktów. Oczywiście wygląd to nie wszystko. Cechą wyróżniającą musi być również „piękno wewnętrzne”. Ponieważ technologia analogowa była mocno przestarzała, system musiał być cyfrowy. Nie można było też zaakceptować tradycyjnych przycisków wydających odgłosy przy naciskaniu i sprzyjających gromadzeniu się wokół nich brudu. System musiał też zapewnić prawidłowe funkcjonowanie nawet w sytuacji przypadkowego przerwania lub rozłączenia kabla. I wreszcie, system miał automatycznie przechodzić w tryb czuwania po wyjściu wszystkich osób z sali konferencyjnej, w celu oszczędzania energii i dbania o środowisko naturalne. Aby elementy systemu nie rzucały się w oczy należało też zadbać o ich płaski kształt, a także o nierzucającą się w oczy jednostkę centralną.


I tak narodził się cyfrowy, elegancki, higieniczny i ekologiczny produkt – wyjątkowy w swojej kategorii.

Technologia cyfrowa
D-Cerno to pierwszy na rynku system przeznaczony do małych i średnich sal konferencyjnych oparty na technologii cyfrowej. Przy projektowaniu D-Cerno zastosowano te same rozwiązania, co w przypadku technologii użytej we flagowych produktach firmy Televic z najwyższej półki.

 

Ekranowany mikrofon
Televic oferuje aktualnie najlepiej ekranowe mikrofony na rynku, odporne na zakłócenia ze strony telefonów komórkowych. Technologia ekranowania została zastosowana również w produktach systemu D-Cerno.

 

Brak wentylatorów
Jednostka centralna systemu nie ma wentylatora, dzięki czemu jest całkowicie bezgłośna i może być umieszczana blisko przewodniczącego spotkania lub delegatów bez obawy o denerwujący hałas.

 

Opatentowany redundantny system antyawaryjny
System D-Cerno umożliwia łączenie szeregowe lub pierścieniowe. W przypadku połączenia pierścieniowego opatentowany mechanizm redundancji gwarantuje pracę systemu nawet w przypadku uszkodzenia lub rozłączenia kabla.

 

Technologia „plug-and-play”
System D-Cerno jest gotowy do działania zaraz po rozpakowaniu i połączeniu jego elementów. Nie jest potrzebna do tego praktycznie żadna wiedza i doświadczenie techniczne:

 

Dotykowe przyciski (sensory)
W systemie zastosowano przyciski dotykowe, które mają wiele zalet:

  • brak gromadzenia się brudu wokół przycisków
  • brak ruchomych elementów możliwych do uszkodzenia
  • brak odgłosów towarzyszących włączaniu i wyłączaniu mikrofonu.

 

Kamera
Jednostka centralna systemu ma wbudowany protokół umożliwiający sterowanie kamerą, dzięki czemu D-Cerno nadaje się idealnie do prowadzenia wideokonferencji.

 

Wzornictwo
Zarówno jednostka centralna, jak i jednostki delegatów mają podobny kształt i wzornictwo, dzięki czemu tworzą stylową kombinację na stołach uczestników konferencji.

 

Produkty: