• Profesjonalne systemy konferencyjne
    Profesjonalne systemy konferencyjne

    Nasze rozwiązania stosowane są na całym świecie.

Aladdin - Digital Infrared


OpisProduktyDo pobrania

Krystalicznie czysty dźwięk cyfrowy
Na międzynarodowych imprezach z udziałem ludzi różnych narodowości, mówiących wieloma językami, tłumacze muszą dokładać wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim uczestnikom idealny przekaz treści przemówień.
Jest oczywiste, że wysiłek ten zasługuje na najlepszą dostępną technologię dostarczania tłumaczeń poszczególnym odbiorcom.
Do tego właśnie służy system Aladdin. Zapewnia słuchaczom doskonałą jakość dźwięku wykorzystując cyfrową transmisję sygnału w podczerwieni.

 

Dźwięk w jakości cyfrowej, wolny od zakłóceń
Ze względu na swoją cyfrową naturę system Aladdin jest odporny na zakłócenia wytwarzanego przez oświetlenie o wysokiej częstotliwości. Nawet w przypadku stosowania na otwartym powietrzu Aladdin góruje nad systemami analogowymi.
Krystalicznie czysty dźwięk i doskonała zrozumiałość mowy zapewniają słuchaczowi wysoki stopień komfortu i przyjemne wrażenia słuchowe.

 

Kompatybilość
System Aladdin jest zgodny ze standardem cyfrowej transmisji w podczerwieni IEC 61603-7. Dzięki temu jest kompatybilny z innymi urządzeniami spełaniającymi wymagania tej normy i może być stosowany zamiennie.
Analogowe wejścia liniowe przekaźnika Aladdin umożliwiają podłączenie systemu konferencyjnego  dowolnej innej firmy w celu dystrybucji tłumaczeń.

 

Ergonomia
Odbiornik Aladdin ma ergonomiczną konstrukcję. Szeroki kąt odbioru zapewnia łatwe wychwytywanie sygnałów podczerwieni, a ekran LCD umożliwia podgląd takich informacji, jak język przekazu i numer kanału.

Aladdin R8
8-kanałowy, lekki, kieszonkowy odbiornik IR

 

Aladdin T8
8-kanałowy cyfrowy przekaźnik IR

 

Aladdin CHC 60pcs
Walizka z opcją ładowania odbiorników IR

 

Aladdin R32
32-kanałowy, lekki, kieszonkowy odbiornik IR

 

Aladdin BP
Akumulator Ni-MH

 

Aladdin RAD25
25-watowy, cyfrowy przekaźnik IR

 

Aladdin T16
16-kanałowy cyfrowy przekaźnik IR

Produkty: